KARIÉRA

Tester SW

O čem to bude:

  • testování webových aplikací Fleetware
  • tvorba a správa testovacích scénářů
  • aktualizace uživatelské dokumentace
  • úzká spolupráce s vývojáři aplikací

Co nás zajímá:

  • praktická zkušenost s tvorbou testovacích scénářů SW a jejich prováděním – znalost aplikace TestLink výhodou
  • zkušenost s psaním uživatelské dokumentace
  • preciznost, všímavost, samostatnost, komunikativnost
  • ochota pracovat příležitostně nad rámec standardní pracovní doby (samozřejmě za penízky)
  • ochota učit se nové věci
  • Jira pro tebe není pouhé jméno kamaráda😊

Co nabízíme:

  • účast na tvorbě jedinečného a smysluplného řešení s obrovským potenciálem do budoucna
  • zajímavou a tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • služební notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • přátelský kolektiv s profesionálním zázemím, kde vždy najdeš podporu
  • zaškolení a dostatek prostoru na seznámení se s našimi aplikacemi
  • plochou organizační strukturu – zapomeň na složitou byrokracii, pohybujeme se rychle a dohodnuté řešení implementujeme ihned
  • pružnou pracovní dobu včetně home office – pracuj tehdy, kdy ti to nejvíce vyhovuje.
  • prostor pro kontinuální vzdělávání a osobní růst – vítáme lidi, kteří rádi studují a stále se chtějí učit něco nového
  • vítáme nové nápady a inovace, cokoli jde změnit a upravit
  • záleží nám na tobě – nehledáme novodobé otroky, hledáme kolegy, kterých si budeme vážit a kteří nám pomohou
  • možnost kariérního posunu na pozici šéftestera

Místo výkonu práce:

  • sídlo firmy v Praze 5 nebo na jedné z našich poboček (Pardubice, Jablonec nad Nisou)
Nástup: třeba již zítra😊
Kontakt: Michal Ždímal (zdimal@radium.cz)

Obchodně – marketingová podpora

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Příprava cenových nabídek a smluv
  • Příprava podkladů pro fakturaci u vybraných zákazníků
  • Administrativní příprava podkladů k obchodním případům a veřejným zakázkám
  • Práce s interními systémy (CRM/MS DYNAMICS, ABRA)
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit
  • Příprava podkladů pro uživatelské návody
  • Spolupráce při tvorbě, zajišťování a aktualizaci webových stránek a informačních a propagačních materiálů

CO OČEKÁVÁME

  • Aktivní přistup k zadaným úkolům
  • Chuť učit se nové věci
  • Komunikační dovednosti, dobrý verbální i psaný projev
  • Systematičnost a logické myšlení, odpovědnost, spolehlivost

CO NABÍZÍME

  • Zajímavou a tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • Přátelský kolektiv a profesionální zázemí
  • Prostor pro vzdělávání a osobní růst
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Po zapracování týden dovolené navíc
  • Možnost zkráceného úvazku
Místo pracovního výkonu – Praha.
Nástup dohodou.
Kontakt: Zdeněk Slaný (slany@radium.cz)

Dejte nám o sobě vědět!

Naše společnost hledá nové šikovné kolegy a kolegyně a proto nás bez váhání kontaktujte a to i když jste čerstvý(á) absolvent(ka).

U nás můžete pracovat na pobočkách v Pardubicích, Jablonci nad Nisou nebo v sídle firmy v Praze.

Kontakt: Jan Komenda, komenda@radium.cz