KARIÉRA

Specialista/tka obchodní podpory

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Podpora zákaznického servisu a obchodního oddělení

  • řešení požadavků od stávajících zákazníků – komunikace s ostatními odděleními
  • řešení požadavků na úrovni zákaznického servisu
  • komunikace se zákazníkem a pomoc při řešení servisních požadavků
  • příprava jednoduchých cenových nabídek
  • příprava podkladů pro fakturaci u určených zákazníků
  • obchodní příležitosti – zadávání požadavků do CRM (MS DYNAMICS)
  • administrativní příprava podkladů k obchodním případům a veřejným zakázkám
  • zápisy z jednání a porad, pomoc a podpora při marketingových aktivitách

Administrativa

  • zakázkové listy – administrace, zakládání, evidence, kontrola, digitalizace, zadávaní informací do účetního SW (ABRA) případně do CRM (DYNAMICS)
  • servisní smlouvy – zadání informací a úkolů do CRM
  • pošta – evidence

CO OČEKÁVÁME

  • aktivní přistup k zadaným úkolům
  • chuť učit se nové věci
  • komunikační dovednosti, dobrý verbální i psaný projev
  • systematičnost a logické myšlení, odpovědnost, spolehlivost

CO NABÍZÍME

  • zajímavou a tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • přátelský kolektiv a profesionální zázemí
  • prostor pro vzdělávání a osobní růst
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • po zapracování týden dovolené navíc
  • po zapracování možnost částečné home office

Místo pracovního výkonu

  • Pardubice

Kontakt: Jan Komenda, komenda@radium.cz

Nástup dohodou.

Tester SW

O čem to bude:

  • testování webových aplikací Fleetware
  • tvorba a správa testovacích scénářů
  • aktualizace uživatelské dokumentace
  • tvorba a správa automatizovaných testů

Co nás zajímá:

  • praktická zkušenost s tvorbou testovacích scénářů SW a jejich prováděním
  • zkušenost s psaním uživatelské dokumentace
  • preciznost, všímavost, samostatnost, komunikativnost
  • ochota pracovat příležitostně nad rámec standardní pracovní doby (samozřejmě za penízky)
  • Jira pro tebe není pouhé jméno kamaráda

 Co nabízíme:

  • účast na tvorbě jedinečného a smysluplného řešení s obrovským potenciálem do budoucna
  • zajímavou a tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • služební notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • přátelský kolektiv s profesionálním zázemím, kde vždy najdeš podporu
  • zaškolení a dostatek prostoru na seznámení se s našimi aplikacemi
  • plochou organizační strukturu – zapomeň na složitou byrokracii, pohybujeme se rychle a dohodnuté řešení implementujeme ihned
  • pružnou pracovní dobu včetně home office – pracuj tehdy, kdy ti to nejvíce vyhovuje
  • prostor pro kontinuální vzdělávání a osobní růst – vítáme lidi, kteří rádi studují a stále se chtějí učit něco nového
  • vítáme nové nápady a inovace, cokoli jde změnit a upravit
  • záleží nám na tobě – nehledáme novodobé otroky, hledáme kolegy, kterých si budeme vážit a kteří nám pomohou
  • možnost kariérního posunu na pozici šéftestera

Místo výkonu práce:

  • sídlo firmy v Praze 5 nebo na jedné z našich poboček (Pardubice, Jablonec nad Nisou)

Nástup: třeba již zítra

Kontakt: Pavel Machánek, machanek@radium.cz

Frontend Developer

Vaší náplní práce bude:

  • vývoj moderní webové aplikace v prostředí HTML5
  • návrhy UX řešení
  • samozřejmě i něco dokumentovat (bez toho to nejde :))

Co očekáváme:

  • zkušenosti s vývojem v jazyce JavaScript
  • praktická znalost AngularJS
  • praktické používání OOP, návrhových vzorů, dependency injection a DRY principů
  • proaktivní návrhy řešení problémů
  • znalost Typescript výhodou, nikoliv podmínkou
  • Karma pro Vás není ohřívač vody a Jasmine není princezna

  • účast na jedinečném a smysluplném projektu, s reálnou možností ovlivnit směr jeho vývoje
  • přátelský kolektiv s profesionálním zázemím, kde vždy najdete podporu
  • plochou organizační strukturu – zapomeňte na složitou byrokracii, pohybujeme se rychle a dohodnuté řešení implementujeme ihned
  • pružnou pracovní dobu – pracujte tehdy, kdy vám to nejvíce vyhovuje – nepočítáme váš čas v kanceláři, důležité jsou výsledky
  • prostor pro kontinuální vzdělávání a osobní růst – vítáme lidi, kteří rádi studují a stále se chtějí učit něco nového, organizujeme i interní sdílení znalostí
  • záleží nám na vás – nehledáme novodobé otroky, hledáme kolegy, kterých si budeme vážit a kteří nám pomohou

  • sídlo firmy v Praze 5
  • nebo na pobočce v Pardubicích, popř. v Jablonci nad Nisou  (zpravidla 1-2 dny v týdnu v sídle firmy v Praze 5)

Nástup: ihned

Dejte o sobě vědět

Nenašli jste vhodnou pozici?

Naše společnost hledá nové šikovné kolegy a kolegyně a proto nás bez váhání kontaktujte a to i když jste čerstvý(á) absolvent(ka).

U nás můžete pracovat na pobočkách v Pardubicích, Jablonci nad Nisou nebo v Praze.

Pavel Machánek

machanek@radium.cz